آشنایی با آزمون دولینگو

مدت اعتبار این امتحان چقدر است؟
این آزمون همانند سایر آزمون‌ها به مدت دو سنه اعتبار دارد. ولی گاهی قبل می‌آید که بعضی از دانشگاه‌ها مدت‌زمان دیگری را اعلام می‌کنند. به همین جهت دائم قبل از اینکه نمرات خودتان را برای دانشگاه موردنظر ارسال کنید، مدت‌زمان اعتبار دولینگو را با آن‌ها چک کنید.

کدام دانشگاه‌های بین‌المللی این امتحان را قبول دارند؟


مدرک دولینگو را بسیاری از دانشگاه‌های سراسر عالم برای پذیرش دانشجو قبول دارند. دانشگاه‌هایی مشابه NYU، FDU، Duke، UCLA و Columbia داشتن مدرک دولینگو را گرد از شرط‌های پذیرش داوطلبان پیمان داده‌اند. در حال حاضر شمار دانشگاه‌هایی که نمره دولینگو را جانشین نمره تافل و آیلتس کرده‌اند روزبه‌روز در حال افزایش است.

چندبار می‌توانم در این آزمون شرکت کنم؟
به‌طور عادی شما می‌توانید در هر ماه 2بار در این امتحان شرکت کنید. حتی زمانی که وسط آزمون، اینترنت شما قطع می‌شود، بازهم می‌توانید با همان خرج اولیه مجدداً در امتحان کمپانی کنید. اما چنانچه دولینگو شما را به‌عنوان یک متخلف معرفی کند، سایر اجازۀ کمپانی در این آزمون را ندارید.

آیا مدرک دولینگو برای مهاجرت کاری قابل ارائه است؟
در مورد مهاجرت کاری پذیرش مدرک دولینگو پیوستگی به کارفرمای شما دارد. پیش از رفتن می‌توانید با کمک مکاتبه از این سوژه اطلاع پیدا کنید.

صدور مدرک دولینگو چه قدر موعد می‌برد؟
صدور مدرک دولینگو فقط 48ساعت زمان می‌برد و شما می‌توانید آن را برای بنیاد-نهاد-سازمان و یا دانشگاه موردنظر خودتان ارسال کنید.

https://iran-duolingo.com/