معرفی آزمون دولینگو

راه‌های تقلب کردن در آزمون دولینگو!

متاسفانه برخی از متقاضیان آزمون دولینگو به‌دنبال این هستند که به‌جای صرف زمان برای یادگیری یا شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون دولینگو، با دوز و کلک در این امتحان قبول شوند!

بهتر است بدانید که دغلی در آزمون دولینگو نه‌تنها به ضرر خود شماست و مایه محرومیت دائمی شما از آزمون دولینگو می‌شود، بلکه اعتبار ایرانیان را هم در این امتحان خدشه‌دار می‌کند و این شکیبیدن را بالا می‌برد که این آزمون به‌طور کلی برای ایرانی‌ها مسدود شود.

توجه داشته باشید که نرم‌افزار آزمون به‌محض آغاز امتحان، صفحۀ نمایش شما را ضبط می‌کند؛ به این صورت که به‌وسیلۀ پروتکل‌های شناسایی، حتی بسط دادن برگۀ جدید را هم تشخیص می‌دهد! بعد از تمام شدن موعد آزمون، تمامی موارد توسط یک «ناظر از راه دور» بررسی می‌شود. اگر در جلسۀ امتحان حتی یک قانون را نقض کرده باشید، ناظر از راه دور، به‌طور اتوماتیک نمرۀ آزمون شما را باطل می‌کند یا در موارد جدی‌تر، برای همیشه بخت شرکت در این آزمون را از دست می‌دهید!

پس توصیه ما به شما این است که ریسک نکنید! حتماً در کلاس‌های آمادگی آزمون دولینگو کمپانی کنید تا بدون استرس و با اعتماد‌به‌نفس بالا به‌صورت تضمینی در آزمون دولینگو قبول شوید.

https://iran-duolingo.com/