معرفی پرفکت مانی


چطور پرفکت مانی بخرم و حساب خویش را شارژ کنم؟
روش‌های زیادی برای شارژ حساب وجود دارد، ولی بهترین و آسان‌ترین نحوه برای کاربران ایرانی، مراجعه به سایت‌های فروشنده پرفکت مانی است.

پرفکت مانی هم به چهره یورو و هم به صورت دلاری موجود است اما وب‌سایت‌های ایرانی بیشتر دلار پرفکت مانی می‌فروشند.

وب‌سایت‌های معتبر زیادی ریال شما را به پرفکت مانی تبدیل می‌کنند که ما در اینجا از نام بردن آن‌ها معذوریم. فقط کافیست واژه «خرید پرفکت مانی» را در گوگل جستجو فرمایید. برای خرید از سایت‌های صرافی ایرانی، بیچارگی است که با ارسال تصویر مدرک شناسایی خود (مثل کارت ملی) استوار کردن هویت انجام دهید. برای خرید باید شماره حساب پرفکت مانی خود را به صرافی بدهید الی برای شما واریز را سپریدن دهد.

شماره حساب پرفکت مانی من چیست؟
پس از ساختن حساب، وارد پنل کاربری خود شوید الی بتوانید به حساب‌های خویش دسترسی پیدا کنید. شماره حساب شما در همان صفحه اول پنل کاربری به روشنی مشخص است که باید آن را کپی کرده و به صرافی بدهید.

آیا به جز صرافی باید در پرفکت مانی هم احراز هویت کنم؟
برای به کارگیری خودِ سیستم پرفکت مانی استوار کردن هویت بایسته نیست اما این شرکت برای حساب‌هایی که استوار کردن هویت نکرده‌اند، کارمزد ۲ درصدی برای هر تراکنش تعیین کرده است.

در چهره سپریدن پناه دادن هویت کارمزد تراکنش‌ها از ۲ درصد به ۰.۵ درصد کاهش می‌یابند و یک سری محدودیت خاص همانند امکان دریافت وام و … برای شما باز می‌شود.


https://azkojabegiram.com/