صرافی کوینکس چیست

مزایای صرافی کوینکس
کارمزد کم معاملات: صرافی کوینکس با داشتن 0.1 درصد کارمز برای تراکنش ها یگانه از به صرفه ترین صرافی ها به احصاییه می آید. علاوه بر این شما می توانید با به کارگیری توکن CET کارمزد را تا نیمه کاهش دهید و به 0.05 برسانید.
رابط کاربری ساده: مهم ترین نکته برای به کارگیری فضای یک پلتفرم سادگی و کارایی فضای آن است که پروا کاربران را به خویش جلب کرده است.
درصد معرفی: صرافی کوینکس به کاربرانی که رفقا خود را دعوت کنند و کد دعوت بفرستند درصدی را در عقیده گرفته است. کاربرانی که دوستان خود را دعوت کنند 20 درصد از خرج داد و ستدها را گرفتن میکنند.
روش های پرداخت: اینکه بتوانید بدست ویزاکارت و مسترکارت پرداخت های خویش را سپریدن دهید یکی از مزایای کبیر این صرافی است.
امکان واریز و استحصال بدون پناه دادن هویت: تا سقف ده هزار دلار در روز می توانید برداشت اتمام دهید. اما در عقیده داشته باشید با سپریدن احراز هویت و ارسال مدارک شخصی می توانید لغایت یومیه یک میلیون دلار هم استحصال داشته باشید.
معاملات لورج: از ژوئن 2019 صرافی coinex امکان سپریدن داد و ستدها leveraged ( تنها برای BTC/USDT) را فراهم کرده است. تریدرها می دانند که این گونه داد و ستدها ممکن است منجر به سودهای کلانی شود. هرچند که گمان کردن ضرر بالا نیز هستی دارد.
اپلیکیشن موبایل: علاوه بر وبسایت کاربردی و ساده ای که دارد اپلیکیشن های همراهی که دارد نیز شغل را برای کاربران ساده کرده است. با دانلود نسخه اندروید کویندکس و نسخه IOS آن می توانید از خدمات این صرافی روی تلفن به اتفاق خود نیز بهره مند شوید.

https://azkojabegiram.com/

صفحه اصلی - از کجا بگیرم
azkojabegiram.com

صفحه اصلی - از کجا بگیرم