صرافی کیوکوین چیست

دارای ارز بومی
این صرافی دارای یک رمز ارز بومی انحصاری به اسم Kucoin Shares یا KSC است. این رمز ارز بومی نیز لغایت کنون نوسانات قیمتی و نزول آنچنانی نداشته و اکثر کاربرانی که چندی واحد از این ارز را در حساب کوکوین خویش نگهداری کردند، توانسته‌اند به میزان سود قابل توجهی دست پیدا کنند. در ضمن لازم به بیان است که بدانید در صورت حفاظت این رمز ارز بومی، می‌توانید تخفیف‌های قابل توجهی بر روی کمیسیون معاملات خود دریافت کرده و از این طریق ارز بیشتری به دست بیاورید. جالب است بدانید که این رمز ارز بومی در سال ۲۰۱۸ به بالاترین حد قیمتی خویش قبض و ارزش کلی بازار آن در نزدیک ۱. ۸ میلیارد دلار برآورد ‌زده شد.

کاملا ریسپانسیو
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پلتفرم کوکوین، ریسپانسیو بودن آن برای کامپیوتر و موبایل است. ریسپانسیو بودن به معنای این است که ساختار نرم‌افزاری و رابط کاربری تنظیم شده یک تارنما یا اپلیکیشن بر روی تمام دستگاه‌ها به یک شکل اثر دیتا شود. فرقی نمی‌کند که شما با رایانه شخصی یا گوشی هوشمند خود وارد این پلتفرم شوید؛ چرا که رابط کاربری کاملاً یکسانی به شما نمایش داده می‌شود. این خاصیت مختص شرایطی در نظر گرفته شده است که شما به لپ تاپ و رایانه خویش دسترسی ندارید و یا به هر دلیلی تمایل دارید از طریق گوشی خویش داد و ستدها رمز ارزی خویش را سپریدن دهید.

بدون نیاز به vpn
یکی دیگر از ویژگی‌های شاخص صرافی کوکوین عدم بیچارگی به vpn برای ورود است. اگرچه اکثر صرافی‌های معروف مثل بایننس نیازمند هستی وی پی ان برای ورود به پنل کاربری هستند، ولی کوکوین این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که بدون دربایستن به وی پی ان بدون مواجه شدن با دشواری ها قطع و وصلی سرور بتوانند به راحتی معاملات خویش را اتمام دهند.

https://azkojabegiram.com/