سفارش سئوی سایت

سئو چیست
سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به هدف درمان عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان اغلب از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از واژه ها بکار رفته در متن و محتوا لغایت لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار پسندیده سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم.

مهمترین سوالی که کاربران از خویش میپرسند آن است که تعریف دقیق سئو چیست. سئو گردآور کار و جنبش هایی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید درونمایه سپریدن میدهیم الی جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده اکثریت برای سایت جذب کنیم.

ولی سئو به همین جا ختم نمیشود عبارت SEO مخفف سه کلمه Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. امروزه این مفهوم به Search Experience Optimization تغییر یافته که مساوی است با بهینه سازی تجربه کاربری از جستجو، به عبارت سایر باید برای خوشنودی کاربر از نتیجه یافت شده نیز اهمیت ویژه ای قایل شویم

مفهوم سئو تنها مربوط به موتورهای جستجو نیست بلکه پسندیده سازی سایت برای بازدیدکنندگان نیز از فاکتورهای اصلی آن میباشد. بطوریکه در چند سال اخیر سیاست‌های گوگل با انتظارات بازدیدکنندگان از سایت‌ها همسو شده است.
تاثیر رفتار کاربران بر سئو چیست؟
الگوریتم های جدید گوگل به گزیده تر الگوریتم RankBrain کوشش میکنند تا رفتار کاربران هنگام جستجو را آنالیز کرده و متناسب با همان رتبه بندی نتایج را بهینه کنند. هر سررسید کاربر عبارتی را در گوگل جستجو میکند و یک یا چند نتیجه موجود در پیشنهادات گوگل را برگزیدن خواهد کرد. گوگل به برگزیدن کاربران پروا زیادی خواهد کرد. بعنوان مثال اگر یک سایت در رتبه پایینی از نتایج گوگل باشد اما کاربران زیادی بر روی آن کلیک کنند گوگل جایگاه این سایت را بهبود خواهد داد.
https://chabokit.ir