خرید لینک

بک لینک چه اهمیتی در سئو دارد؟
بک لینک‌ها برای بالا بردن رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجوگر ارزشمند هستند، زیرا آن‌ها را می‌­توان نماینده اعتماد دیگران نسبت به یک سایت نام برد. به طور کلی، این لینک‌ها در تارنما شما، یک سیگنال برای موتورهای جستجو به حساب می‌­آیند که سایرین صفحه ی شما را معتبر می دانند. شاید بسیاری از سایت‌ها را ببینید که به یک صفحه لینک داده اند.

بک‌لینک‌، مسیری است که گوگل ازطریق آن صفحات جدید را پیدا کند
موتورهای جستجو با به کارگیری backlink ‌می تواند صفحات سایر موجود در وب را یافته و آنها را نیز کرال می کند، احد از روش های ایندکس صفحات در گوگل همین است. علاوه بر این برپایی بک لینک‌ در سئو کارایی مثبت و به سزایی دارد و معمولا افزایش رتبه سایت را متعاقب خواهد داشت.

بک‌لینک‌های مرتبط، اعتبار سایت را افزایش می‌دهند
کیفیت بک لینک بسیار مهم‌تر از تعدادشان است. هر چه backlink توسط آمده طبیعی تر باشد، گوگل اعتبار و ارزش بیشتری به آن می دهد. برپایی بک‌لینک‌های نامرتبط در هرجایی، هیچ منفعتی ندارد و شدنی است کارایی معکوس داشته باشد، و حتی در مواردی ممکن است سایت شما از سمت گوگل جریمه شود.

به عنوان نمونه وب سایت A را در نظر بگیرید که یک وب سایت کتاب­فروشی است، سایت B در زمینه تبلیغات کتاب و مقالات است. از وب سایت B لینکی به تارنما A دیتا شده است و به نوعی یک بک لینک بسیار ارزشمند برای تارنما کتابفروشی (وب سایت A) به حساب می‌آید.

بک لینک بین دو سایت A و B
روش های نامناسب برپایی بک لینک در سایت کدام است؟
بک لینک‌ها باید طبیعی باشند به این معنی که نباید از راه‌های مصنوعی برای ایجاد آنها اقدام کرد. با توجه به اهمیت این نوع لینک‌ها، بسیاری از صاحبان وب سایت‌ها برای به دست آوردن بک لینک‌ها از شیوه‌های اشتباه بهره‌گیری می‌کنند.

https://chabokit.ir