خرید بک لینک

بک لینک (BackLink) چیست؟
بک لینک، لینکی است از سایت سایر به سایت شما داده می شود. در واقع فرایند گرفتن یک لینک از سایر سایت های اینترنتی را بک لینک سازی می گویند. حال این لینک ها می توانند متن یا تصویر باشند. یکی از عواملی که موتورهای جستجو‌ی گوگل، جهتِ محاسبه رتبه‌بندی وب‌سایت ها از آن بهره‌می‌برند، همین “بک لینک‌ها” هستند.

موتورهای جستجو برای محاسبه رتبه بندی از عوامل متعددی برای نمایش نتایج جستجو بهره‌گیری می‌کنند. کسی از میزان تاثیر بک لینک‌ها در گوگل، به چهره ریزبین تازه ندارد، با این حال آنچه که با اطمینان می‌توانند گفت این است که کیفیت بک لینک ها یا دریافت بک لینک با کیفیت از اهمیت بسیار زیادی برخوردارد.

انواع بک لینک
اگر بخواهیم backlink را به تقسیم های مختلفی تقسیم بندی کنیم، به دو دسته می رسیم:
بک لینک فالو (follow)
بک لینک نو فالو (nofollow)
لینک فالو و نو فالو معمولا در مبحث پیوند های بیگانه معنا پیدا می کند. در واقع زمانی از لینک فالو و نو فالو استفاده می کنیم که بخواهیم بک لینک خارجی داشته باشیم. هر لینک یا پیوند بصورت ذاتی Dofollow می باشد و این بدان معناست که موتور جستجو به این لینک راز خواهد زد و آنرا بررسی خواهد کرد و اعتبار صفحه از راه این لینک قابل جابجایی است. اما زمانی که این خاصیت را به Nofollow تبدیل می کنید، در واقع به موتور های جستجو اعلام می کنید که ارزش و اعتباری از صفحه شما به صفحه قصد منتقل نشود.

https://chabokit.ir